Eventownik - kalendarz kreatywnych


Założ konto

Tydzień DIY

Tydzień DIY
Ogólnopolski tydzień DIY
IV EDYCJA 1-7.12.2014

Jak Polska długa i szeroka cały kraj chwyta za szydełko i wełnę, młotek i stare meble, dłutko i farby i czyni DIY, czyli robi coś samemu. Wytwarza i przerabia, kreuje i kombinuje, drze i szyje. Zbliża się świąteczna edycja Tydzień DIY, czyli święto kreatywnych prezentów!

To będzie czwarta edycja Tygodnia i druga edycja świąteczna. Będzie się działo w pracowniach projektantów, na skwerach, w domach kultury, centrach artystycznych i w kawiarniach. Dowiedz się co dzieje się w Twoim mieście. lub w tych, które Cię interesują. Spędź czas inaczej niż zwykle.

Baw się kreatywnie! Przygotuj swój prezent #niezchinzpasji !

O organizatorze

DaWanda to największy europejski portal z butikami młodych projektantów. Produkty z ponad 5 tysięcy butików na polskiej DaWandzie to przedmioty z pracowni autorskich projektantów designu, mody i produkty dla dzieci. Społeczność DaWandy - projektanci i ich klienci - wspólnie tworzą twarz europejskiego handmade'u, kreując świat oddalony od masowej produkcji i wielkich sklepów sieciowych. Każdy produkt kupiony na DaWandzie ma duszę swojego twórcy i fascynującą historię powstania. Najciekawsze przedmioty projektantów można obejrzeć w wydawanym przez DaWandę Lovebook'u oraz w sesjach fotograficznych. Jako portal dla twórców DaWanda zachęca do własnych poszukiwań promując DIY i publikując własne i projektantów tutoriale. Materiały do tworzenia można znaleźć tu.


dawanda.pl

Organizator


DaWanda

Partnerzy akcji: